Doradztwo inwestycyjne

Doradztwo inwestycyjne

Mając na uwadze dobro naszych Klientów staramy się dopasować rozwiązania finansowe do ich możliwości, celów i priorytetów.

Łączymy pary biznesowe Klientów. Kojarzymy poszukujących ofert współpracy (handlu, kooperacji) z tymi, którzy posiadają daną ofertę. Na życzenie pośredniczymy w zdobywaniu kontaktów i produktów.

Pośredniczymy również w kojarzeniu właścicieli nieruchomości z inwestorami.

W oparciu o wiedzę i doświadczenie doradzamy jak mądrze inwestować zgromadzone środki.

 

Oferujemy rozwiązania szyte na miarę. Mając na uwadze dobro naszych Klientów staramy się dopasować rozwiązania finansowe do ich możliwości, celów i priorytetów.
W ramach naszej działalności pomagamy w uzyskaniu kredytu, pożyczki, leasingu, renegocjujemy warunki zaawansowanych umów kredytowych, sprawdzamy i czyścimy BIK. Łączymy pary biznesowe Klientów. Kojarzymy poszukujących ofert współpracy (handlu, kooperacji) z tymi, którzy posiadają daną ofertę. Na życzenie pośredniczymy w zdobywaniu kontaktów i produktów.
Pośredniczymy również w kojarzeniu właścicieli nieruchomości z inwestorami. Doradzamy również w nabywaniu dzieł sztuki oraz sugerujemy jak stworzyć niepowtarzalną kolekcję.
W oparciu o wiedzę i doświadczenie doradzamy jak mądrze inwestować zgromadzone środki.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
tel.: (+48) 693 110 250

 

Kredyty i inwestycje Nasi przedsiębiorcy mają wiele ciekawych pomysłów na rozwój swojej firmy, chcą się rozwijać i inwestować. Pomagamy finansować te idee. Profesjonalne wsparcie i sumienne prowadzenie sprawy są gwarancją sukcesu. W ostatnich latach pozyskaliśmy funduszy na łączną kwotę 50 000 000 zł. Wspieramy biznes. Banki / Fundusze inwestycyjne Od wielu lat pośredniczymy w kontaktach między bankami / funduszami a klientami. Wiemy jak i gdzie skutecznie realizować pomysły naszych klientów.
Kredyty hipoteczne Poprowadzimy Cię za rękę od początku do końca. Kredyty firmowe Szybko i dyskretnie bez zbędnych formalności. Kredyty gotówkowe Skutecznie pomagamy uzyskać kredyt do 300000 zł.
Kredyty deweloperskie Pomagamy developerom uzyskać finansowanie inwestycji. Kredyty inwestycyjne Sfinansujemy Twój projekt inwestycyjny. Zmniejszymy koszt już zaciągniętych kredytów. Kredyty dla Rolników Kredyty dla Rolników mało i wielkoobszarowych.
Pożyczki z funduszy unijnych Nisko oprocentowane pożyczki bez konieczności sprawdzania w BIK. Leasing Leasingujemy środki transportu, maszyny, budynki Chwilówka do 25000zł Szybka pożyczka na Twoje potrzeby.
Pośrednictwo gospodarcze Pomożemy twojej firmie urosnąć. Relacje inwestorskie akcje, obligacje, nieruchomości, emerytura Inwestycje w sztukę Pośredniczymy w obrocie dziełami sztuki.
Dotacje unijne Pełna obsługa. Porady prawne i księgowe Pomagamy znaleźć odpowiedź na trudne pytania. Reprezentacja/protekcja gospodarcza Reprezentujemy klientów podczas rozmów z bankami, wierzycielami, pomagamy w trudnych sprawach.

Copyright 2015 Tuz Trading
Wszelkie prawa zastrzeżone | Zaloguj się

txt

projekt i realizacja: primacom.pl
Studio Reklamy Internetowej i Tradycyjnej

DameeStudio.pl - 2015, strony www, hosting, reklama, wizytówki